XXIX. Diabetology Days in Liptovský Mikuláš

V sobotu 1.¨června se také uskutečnily XXIX. Diabetologické Dny v Liptovském Mikuláši, které byly věnované především sestrám. Na této konferenci diabetici hojně diskutovali o amniové membráně, jejích vlastnostech a schopnosti výrazně urychlit hojení dlouhodobě se nehojících ran. Doc. MUDr. Emil Martinka, Ph.D. ve své přednášce zdůraznil jak je problém Diabetické nohy stále vysoce aktuálním tématem. Popsal své zkušenosti s amniovou membránou zpracovanou technologií AmniPur® kde potvrdil její epitelizační, granulační a protizánětlivý účinek již u několika desítek pacientů.

Na této konferenci přednášela také zástupkyně společnosti BIOHEALING k.s. PharmDr. Ľudmila Kišeláková, MBA, která představila celou řadu bioaktivních látek zachovaných v transplantátu AMNIODERM®, podporujících proces zrychleného hojení s redukovaným jizvením, sníženou bolestivostí a drážděním.

Konference se zúčastnilo přibližně 250 zkušených zdravotních sester, které se hojně zajímaly o dostupnost této nejnovější metody, která je v současnosti vázána na síť aplikačních center transplantátu AMNIODERM®.

Další informace o amniové membráně a regenerativní medicíně získalo více než 300 zúčastněných diabetiků z časopisu Dia Spektrum.

Career

Our company constatly seeks out new candidates, who could enrich our fast paced biotechnological company with their knowledge and know-how.

If you have a relevant education background and expertise in the following pharmaceutical industry, biotech, healthcare and are interested to become part of innovative projects in the area of development and manufacturing of products derived from perinatal tissues, dont hesitate to contact us.

Please send us your CV and cover letter to career@biohealing.eu