Mgr. Iveta Minaříková

Mgr. Iveta Minaříková

Vystudovala obor Analytická biochemie na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V průběhu vysokoškolského studia absolvovala stáž na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, kde se podílela v rámci své bakalářské a následně i diplomové práce na výzkumu věnujícímu se problematice prevence hypoglykémie.

Jednalo se o formulaci a následně testování mikrolékových forem s vysokým obsahem glukózy a semipermeabilní membránou, která zajišťovala postupné uvolňování glukózy. S tímto výzkumem vyhrála soutěž Science Slam, popularizující současný výzkum a vědu, a následně se zúčastnila celoevropského finále ve Vídni.

Po ukončení vysokoškolského studia nastoupila do společnosti Oncomed Manufacturing a.s., která se zabývá výrobou cytostatických injekcí. V této společnosti jako analytik měla na starosti kontrolu vstupních surovin a cytostatických injekcí jak při výrobě, tak po jejím ukončení. Součástí její práce byla validace nových výrobních postupů.

Do našeho týmu nastoupila se svými zkušenostmi z farmaceutického odvětví jako vědecko-vývojový pracovník, v současné době vede vývoj nových produktů a oblast zpracování.