Centra poskytující léčbu

APLIKAČNÍ CENTRUM

Statut Aplikačního centra získává pracoviště/lékař, který byl vyškolen v oblasti hojení ran s využitím přípravku AMNIODERM®. V České republice i na Slovensku jsou pro pacienty k dispozici první Aplikační centra, jejichž počet se bude postupně zvětšovat a kde se pacientům dostane potřebné péče. Aktuální seznam Aplikačních center najdete na mapě.

INSTITUT PRO HOJENÍ RAN A TRANSPLANTACE

Společnost BIOHEALING® ve spolupráci s těmi nejlepšími lékaři a specialisty v oboru připravuje pro pacienty síť certifikovaných Institutů pro hojení ran a transplantace z vybraných Aplikačních center, tak aby se jim dostalo dostupné a té nejlepší péče. Statut Institutu získává pracoviště/lékař, který nad rámec Aplikačního centra splňuje další podmínky výrobce, tedy především poskytuje školení ostatním Aplikačním centrům a jejich personálu v regionu, organizuje pro lékaře a pacienty semináře a je zahrnut do dalších Studií, které organizuje výrobce v oblasti hojení ran.

Z důvodů požadavků na co nejvyšší kvalitu a současně osvětovou péči a s tím spojených nákladů očekáváme udělení statutu Institutu maximálně dvěma centrům v jednom kraji.