Biohealing presents the capabilities of biological patches at the REHAPROTEX trade fair.

Po dvou letech se na brněnském výstavišti na přelomu října a listopadu konal největší tuzemský veletrh zaměřený na potřeby zdravotně postižených REHAPROTEX. Ve dvou pavilonech se představily novinky z oblasti rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek, produkty pro aktivní život seniorů i služby poskytovatelů zdravotní a sociální péče.

Společnost Biohealing k.s měla na tomto kongresu výstavní stánek, na kterém poskytovala návštěvníkům či zdravotnickým pracovníkům informace o dostupnosti a využití amniových membrán v oblasti nehojících se ran. V rámci čtvrtečního dopoledního programu zazněla přednáška od Mgr. Ivety Minaříkové (vedoucí projektu Amioderm) o amniových membránách a jejich využití dříve a dnes.

Veletrhu se zúčastnilo více než 5 500 návštěvníků – jak koncových uživatelů, tak zdravotníků a zástupců státní správy, zdravotních pojišťoven, ústavů sociální péče, charitativních a neziskových organizací.


[gdgallery_gallery id_gallery=”3″]

We handle your personal data (name and e-mail address) in accordance with GDPR. We only process these data for the purpose of communicating with you, for the absolutely-required length of time. You may withdraw your consent to the processing of these data at any time at info@biohealingeurope.eu