Biohealing presents the capabilities of biological patches at the REHAPROTEX trade fair.

Po dvou letech se na brněnském výstavišti na přelomu října a listopadu konal největší tuzemský veletrh zaměřený na potřeby zdravotně postižených REHAPROTEX. Ve dvou pavilonech se představily novinky z oblasti rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek, produkty pro aktivní život seniorů i služby poskytovatelů zdravotní a sociální péče.

Společnost Biohealing k.s měla na tomto kongresu výstavní stánek, na kterém poskytovala návštěvníkům či zdravotnickým pracovníkům informace o dostupnosti a využití amniových membrán v oblasti nehojících se ran. V rámci čtvrtečního dopoledního programu zazněla přednáška od Mgr. Ivety Minaříkové (vedoucí projektu Amioderm) o amniových membránách a jejich využití dříve a dnes.

Veletrhu se zúčastnilo více než 5 500 návštěvníků – jak koncových uživatelů, tak zdravotníků a zástupců státní správy, zdravotních pojišťoven, ústavů sociální péče, charitativních a neziskových organizací.


[gdgallery_gallery id_gallery=”3″]

We handle your personal data (name and e-mail address) in accordance with GDPR. We only process these data for the purpose of communicating with you, for the absolutely-required length of time. You may withdraw your consent to the processing of these data at any time at info@biohealingeurope.eu

Career

Our company constatly seeks out new candidates, who could enrich our fast paced biotechnological company with their knowledge and know-how.

If you have a relevant education background and expertise in the following pharmaceutical industry, biotech, healthcare and are interested to become part of innovative projects in the area of development and manufacturing of products derived from perinatal tissues, dont hesitate to contact us.

Please send us your CV and cover letter to career@biohealing.eu