Annual Diabetology Days in Luhačovice

V Luhačovicích se od 10. do 13. dubna 2019 konaly již 55. Diabetologické dny. Smyslem tohoto výročního kongresu České diabetologické společnosti je výměna zkušeností mezi diabetology a dalšími lékaři a zdravotnickými pracovníky. Kongres jako každý rok shrnul nejnovější trendy a poznatky v oblasti diabetologie a přidružených komplikací a obsáhleji se věnoval některým palčivým tématům. Jedním z nich je každoroční nárůst pacientů s tzv. diabetickou nohou a související riziko amputací. Těch také každým rokem přibývá. Velkým tématem proto bylo využití kmenových buněk pro léčbu ischemie dolních končetin (obsáhle se této problematice věnuje server bezamputacie.sk).

V rámci kongresu proběhlo také mnoho milých a přínosných setkání. Jedno z nich bylo s prezidentem spolku Diaktiv Mgr. Vlastimilem Milatou, na kterém jsme obdrželi pozvání na podzimní XXI. Mezinárodní kongres věčně mladých diabetiků v Luhačovicích, kde nám bude nesmírným potěšením představit biologickou náplast na nehojící se rány AMNIODERM®.

We handle your personal data (name and e-mail address) in accordance with GDPR. We only process these data for the purpose of communicating with you, for the absolutely-required length of time. You may withdraw your consent to the processing of these data at any time at info@biohealingeurope.eu

Career

Our company constatly seeks out new candidates, who could enrich our fast paced biotechnological company with their knowledge and know-how.

If you have a relevant education background and expertise in the following pharmaceutical industry, biotech, healthcare and are interested to become part of innovative projects in the area of development and manufacturing of products derived from perinatal tissues, dont hesitate to contact us.

Please send us your CV and cover letter to career@biohealing.eu