Amniotic membrane is the first choice for chronic wounds.

Máme velkou radost, protože úspěšně pokračujeme v cyklu přednášek: „Prevence a řešení chronických ran.“ Cílem cyklu přednášek je tematická osvěta v klubech seniorů po celé České republice a na Slovensku. Právě senioři jsou totiž věková skupina, kterou chronické rány postihují, a právě proto je obzvlášť v této skupině důležitá osvěta o problematice chronických nehojících se ran a informovanost o moderních metodách léčby a regenerativní medicíně. Právě do této kategorie patří i náš produkt – AMNIODERM®, který se vyrábí z plodových obalů placenty.

Zatím poslední přednáška se uskutečnila 29. 1. 2019 v brněnském klubu seniorů v Brně střed – na ulici Křenová. Přibližně hodinovou přednášku, které naslouchalo 13 seniorů završila živá diskuze u „kulatého stolu“, protože přítomní penzisté měli velký zájem o nastolenou problematiku.

Seniorům přednášela vedoucí projektu Mgr. Iveta Minaříková z Národního centra tkání a buněk, která velmi dobře zná problematiku chronických ran: „Chronickými ranami trpí přibližně 100000 Čechů. V Evropské unii je to kolem 10 milionů občanů, což není malé číslo. Chronické rány jsou závažným zdravotním stavem, ale také socioekonomický problém. Pacienti mají bolesti a přidružené komplikace je odsouvají na okraj společnosti. Metody klasické léčby často nezabírají. I několik let proto musejí žít s nehojící se ranou a to může vést až k amputaci končetiny. Náš čistě biologický přípravek z amniové membrány nabízí pacientům řešení, jak uzavřít chronickou nehojící se ránu a vrátit se zpět do plnohodnotného života.“

Závěrečná tečka byla opravdu sladká. Šlo o ochutnávku výtečného domácího jablečného závinu, který byl pro přednášející připraven :). Seniorům z městské části Brno střed, ulice Křenová, děkujeme za milé přivítání, projevený zájem a četná otázky do diskuze. Budeme se těšit na další setkání.

We handle your personal data (name and e-mail address) in accordance with GDPR. We only process these data for the purpose of communicating with you, for the absolutely-required length of time. You may withdraw your consent to the processing of these data at any time at info@biohealingeurope.eu

Career

Our company constatly seeks out new candidates, who could enrich our fast paced biotechnological company with their knowledge and know-how.

If you have a relevant education background and expertise in the following pharmaceutical industry, biotech, healthcare and are interested to become part of innovative projects in the area of development and manufacturing of products derived from perinatal tissues, dont hesitate to contact us.

Please send us your CV and cover letter to career@biohealing.eu