Amnioderm impresses diabetics in Prešov

V měsíci červnu se uskutečnilo setkání členů organizace Svazů diabetiků v krásném prostředí knihovny P.O. Hviezdoslava v Prešově. Toto setkání bylo silně obohacené nejnovějšími poznatky v oblasti regenerativní medicíny, zaměřené na zlepšení a především urychlení hojení poškozených lidských tkání. Členka našeho týmu PharmDr. Ľudmila Kišeláková, MBA představila problematiku nehojících se ran a hovořila o produktu z amniové membrány – biologické náplasti AMNIODERM® a jejího využití při podpoře hojení nehojících se ran. Produkt z amniové membrány se do rány postupně vstřebává a tím nastartuje proces hojení v již stagnující ráně. Tato unikátní metoda, která často zabrání nežádoucím amputacím dolních končetin diabetiků velmi zaujala přítomné členy červnového setkání diabetiků.

Setkání bylo uzavřeno vystižnou citací Prof. MUDr. Rudolfa Korce, DrSc.: “Starej se o svůj diabetes, neboť doba objevení příčiny diabetu a Vašeho vyléčení je blízko.”

Career

Our company constatly seeks out new candidates, who could enrich our fast paced biotechnological company with their knowledge and know-how.

If you have a relevant education background and expertise in the following pharmaceutical industry, biotech, healthcare and are interested to become part of innovative projects in the area of development and manufacturing of products derived from perinatal tissues, dont hesitate to contact us.

Please send us your CV and cover letter to career@biohealing.eu